Технології V2H та V2L відкривають нові можливості для боротьби з відключенням електроенергії


Сучасні інновації роблять можливим використання електромобіля як джерела електроенергії для будинку. Навіть якщо ця концепція здається неординарною, використання електромобіля як джерела енергії для вашого дому може стати великою допомогою під час перебоїв з електропостачанням та інших надзвичайних ситуаціях. Ця технологія, відома як двонаправлена зарядка, дозволяє передавати електроенергію від батареї електромобіля до домашньої енергосистеми.


Існує кілька способів використання двонаправленої зарядки. Один з найочевидніших — використання автомобільного акумулятора для живлення будинку. Ця система зарядки, відома як "від транспортного засобу до будинку" (V2H), забезпечить ваш будинок електроенергією протягом близько двох повних днів, що робить її відмінним джерелом електроенергії для надзвичайних ситуацій, що тривають не більше 48 годин.


Ще один спосіб — використання акумулятора електромобіля для економії на витратах на електроенергію. Для цього можна використовувати двонаправлену зарядку у своєму електромобілі, щоб заряджати його вночі, коли тарифи на електроенергію найнижчі, і використовувати його як джерело електроенергії для вашого дому під час пікових годин, коли ціни на електроенергію найвищі, зекономивши трохи грошей.


Ще один варіант — використання двонаправленої зарядки у вашому електромобілі як джерела електроенергії під час кемпінгу або подорожей. Це дозволяє живити вентилятори, портативні прилади та заряджати різні пристрої, не маючи потреби у додатковому генераторі. Цей метод відомий як "vehicle to load" або V2L.


Американский Hyundai IONIQ 5 оказался мощнее европейского ▷ ❰HEvCars❱


Наразі технології V2H або V2L не є повсюдною практикою. Проте деякі виробники автомобілів, такі як Ford F150 Lightning та Nissan Leaf, вже впроваджують ці корисні нововведення у своїх продуктах, що свідчить про те, що інші виробники, швидше за все, приєднаються до цієї тенденції.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!